Elektronik eşyaların insan hayatındaki yeri tartışılmazdır. Büyük küçük fark etmeden herkesin evinde, işyerinde ya da elinde elektronik eşyalar bulunmaktadır. Ancak her şeyde olduğu gibi elektronik eşyaların da bir kullanım süresi vardır. Bu kullanım süresi bittiği zaman eğer değiştirilmez ise doğa için tehlike oluşturmaya başlarlar. Çünkü bu tür ürünler zamanla zehirli madde içerirler ve doğa hayatını tehdit ederler. Elektronik hurdalar, tamiri mümkün olmayan, işlevselliğini yitirmiş, kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerdir. Bu yüzden elektronik hurda tüm hurda ürünlerin alımı hizmetlerimizden yararlanarak doğa hayatını koruyabilir, geri dönüşüm hizmeti ile de elektronik hurdaların yeniden kullanıma hazır hale getirilmesine ön ayak olabilirsiniz.

Elektronik atık konusunda firmamızın tecrübeli ve uzman kadrosundan yararlanabilir, kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışımız sayesinde elektronik hurda yanında tüm hurda çeşitlerinizin değerinde alınarak geri dönüşüme gönderilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Elektronik hurda ürünleri nelerdir?

  • Notebook, laptop, masaüstü bilgisayarlar
  • Cep telefonları
  • Yazıcılar, monitörler
  • Televizyonlar
  • Bilgisayar donanımları (ram, anakart, işlemci, ses kartı, modem, elektronik kart, kablo ve adaptörler, batarya, hoparlör, mikrofon ve kulaklık, UPS, hafıza kartları, network ürünleri, görüntü kartları, yazıcı kabloları, printerlar, disket ve kart okuyucuları vb ürünler)

Firmamızın, elektronik hurda alımı hizmetlerimizden yararlanarak siz de ülke ekonomisine katkı sağlayabilir, doğal kaynaklarımızın korunmasında ön ayak olabilir ve hurdalarınızın değerinde alınmasını sağlayarak siz de kazanabilirsiniz.