Firmamız, Güngören’de müşterileri için en iyi hurda fiyatlarını sunarak hurdalarının alımını yapmaktadır. Yerinde görülen hurdalar, yerinde tartım yapılarak gerçek değerleri ile alınır. Güncel hurda fiyatlarını takip ederek firmamızın hurda alımı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Güngören hurda alımı hizmetimiz sayesinde hurdalarınız gerçek değerini bulur. Sizin de değerlendirilecek hurdalarınız varsa tek yapmanız gereken şey iletişim numaralarımızdan deneyimli ve uzman kadromuza ulaşmaktır.

Hurda için en iyi fiyat nasıl alınır?

  • Hurdanız için en iyi fiyat almanızın ilk yolu hurda miktarının net olarak belirlenmesidir.
  • Hurdanın karışık olmaması, düzenli ve kolay taşınabilir olması önemlidir.
  • Hurdanın sökülmesi, kesilmesi gibi işlemler gerekiyorsa bunun için aletleri olan firmalarla çalışmak en doğrusudur.
  • Hurda, ilk önce yerinde görülmeden önce uzaktan ve yakından iki adet fotoğrafının çekilmesi gerekir. Böylece uzaktan çekilen fotoğraf ile miktarı kaba taslak görülmüş olur.

Hurdalarınızın en iyi şekilde değerlendirilmesi için Güngören hurdacı hizmeti ile farkımızı yakalayabilirsiniz. Sektöründe en iyiler arasına girme ilkesi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, profesyonel hizmet vermektedir. Firmamızın İstanbul Avrupa yakasında Güngören başta olmak üzere Merter, Sanayi, Akıncılar, Tozkoparan ve Güngören Merkez bölgelerinde de servis ağı bulunmaktadır.

Çok önceleri sadece evsel atıklar ve sınırlı olan işyerlerinden toplanan hurdalar, günümüzde artık profesyonel ve kaliteli hizmet veren firmalar sayesinde sektör olmuştur. Böylece ülke ekonomisi de canlanmaya başlamış ve doğal kaynaklar koruma altına alınmıştır. Hurdaların geri dönüşüme sokularak tekrar kullanılacak hale getirilmesi çok önemlidir. Doğal kaynaklar, hızla tükenmektedir. Doğal kaynakları korumak, doğayı ve insanları korumak için hurda geri dönüşüm hizmetinin verilmesi daha da önem kazanmaktadır. Eskiden sadece kağıt, karton, mukavva, koli, plastik gibi maddeler hurda olarak düşünülürken artık günümüzde bu tamamen değişmiş ve maden-metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kurşun, çinko, paslanmaz çelik, nikel, gümüş, akü, kablo gibi maddeler de hurdacılık sektörünün vazgeçilmez malzemeleri haline gelmiştir. Özellikle inşaat bölgesi halinde olan İstanbul’da yıkım bölgelerinde hafriyat olarak çıkan demir hurdalar, hurdacılık sektörünün vazgeçilmezlerindendir. Siz de elinizde bulunan hurdaların en iyi şekilde değerlendirilmesini istiyorsanız firmamızın profesyonel, kaliteli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.