Hurda ve hurdacılık sektörü gün geçtikçe büyük pazar haline gelmektedir. Fazla bir geçmişi olmamasına rağmen artık hurda geri dönüşüm hizmetinin önemi herkes tarafından bilinmektedir. Çerkezköy hurda alımı hizmeti ile firmamız, geniş servis ağını müşterilerine sunmaktadır.

Çerkezköy başta olmak üzere Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi, Oto Sanayi Sitesi, Veliköy Organize Sanayi Bölgesi, Avrupa Sanayi Bölgesi yanında Cumhuriyet Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Gaziosmanpaşa, Kızılpınar, Fatih, Veliköy, Fevzi Paşa, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde de hurda alımı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firmamız hangi hurda çeşitlerinin alımını yapmaktadır?

  • Granül çekme rulmanları
  • Hurda ray demiri
  • Demir merdiven
  • Hurda çelik konstrüksiyon
  • İnşaat iskelesi
  • Çelik halat
  • Çelik boru sadece yaptığımız hurda alımından bazılarıdır.

Metal kablo makarası, elektrik motoru, jant, imalat artığı DKP, pik döküm hurdası, çatı paneli gibi malzemeleri de almaktayız. Bunun yanında ikinci el alım satım yaptığımız ürünler arasında defolu çatı sacı, çatı malzemeleri, hurda çatı, trapez sac, ikinci el çatı, inşaat demiri, inşaat iskelesi, teleskobik direk, işçi kabini ürünleri de değerlendirmekteyiz.

Çerkezköy hurdacı aradığınız zaman firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızdan her zaman hurdalarınıza gerçek değerinde ödeme yapılır. Yerinde incelenerek tartılan hurdalarınız gerçek değerini bulur. Hızlı ve geniş servis ağımız sayesinde hurdalarınızı en uygun hurda fiyatları ile değerlendirebilirsiniz.

Çerkezköy, metal, kağıt ve plastik fabrikalarının çokça bulunması sebebiyle hurda bakımından oldukça geniş yelpazeye sahiptir. Bu yüzden bu hurdaların geri dönüşüme verilerek tekrar kullanılabilir hale getirilmesi çok önemlidir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda çözüm odaklı çalışan firmamız, uzman kadrosu ile hurdalarınızı değerinde alarak tekrar kullanıma sunulması için hizmet vermektedir.

Doğada yok olmaları oldukça uzun zaman alan hurdaların geri dönüşüme verilerek değerlendirilmesi gerektiği artık herkes tarafından bilinmektedir. Sadece kağıt, karton, gazete, dergi, kitap, plastik, cam değil, demir hurda, çelik hurda, alüminyum hurda, krom hurda, hurda kablo gibi ürünlerin de tekrar kullanılabilir hale getirilmesi gerekir. Bu sayede ülke ekonomisi kalkınır ve doğal kaynaklar da korunmuş olur. Sizin de bu şekilde değerlendirilebilecek hurdalarınız varsa firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.