Maslak, İstanbul’un en önemli iş merkezi bölgelerinden biridir. Maslak hurda alımı hizmetlerimiz ile tanışarak elinizde bulunan hurdalarınızın değerinde alınmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız, İstanbul Maslak dışında Atatürk Oto Sanayi, Esentepe, Gayrettepe, Sanayi Mahallesi, Mecidiyeköy, Levent, Ayazağa’da geniş servis ağı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Maslak hurdacı olarak sürdürdüğümüz faaliyetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşmaktır. Alacağınız, kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet sayesinde hurdalarınız gerçek değerinde nakit ödeme yapılarak alınmaktadır.

Geri dönüşümün önemi nedir?

  • Geri dönüşüm sayesinde üretilen atık miktarı düşürülür.
  • Geri dönüşüm ile hurdalar yeniden kullanıma hazır hale getirilir.
  • Geri dönüşüm sınıfına girmeyen hurdalar ise imha edilerek doğanın ve insan hayatının korunması temel esas alınır.
  • Hurdaların geri dönüşüme alınması ile doğal kaynaklar korunmuş olur.
  • Hurdalar, geri dönüşüm sayesinde ülke ekonomisini güçlendirir.

Maslak alüminyum hurda alımı yanında metal hurda alımı, hurda bakır alımı, hurda kablo alımı da yapılmaktadır. Firmamız burada sadece birkaç tanesini sayabildiğimiz hurda çeşitleri yanında drenaj pompaları, hurda vinç parçaları, hidrolik piston, hidro motor hurdası, araba radyatörleri, rulman gibi hurdaları da almaktadır. İkinci el alım yapılan malzemeler de bulunmaktadır. Bu malzemeler içinde sandviç panel, cephe paneli, redüktör, pano, çelik depo, çatı malzemeleri, çatı makası, jeneratör, ikinci el çatı sacı, inşaat konteynerları, defolu çatı sacı, inşaat demiri, trafo, çelik konstrüksiyon, personel kabini, inşaat iskelesi gibi malzemeler de bulunmaktadır.

Şüphesiz çok eski zamanlarda sadece mahalle aralarında karton, kağıt, gazete, plastik şişe, cam şişe toplayıcılarını görmüşsünüzdür. Ancak günümüzde artık bu toplayıcıların yerini profesyonel hizmet veren hurda alım firmaları almıştır. Böylece kendine has hurda sektörü oluşmuş ve bu sektör gün geçtikçe büyümeye başlamıştır. Bu büyüme içinde güvenilir, profesyonel çalışan, kaliteli işler çıkaran firmalarla çalışmak oldukça önemlidir. Hurdalarınıza gerçek değerini verecek, sizi kandırmayacak firmalarla çalışmak gerekir. Bu yüzden firmamızın sorumluluğunun bilincinde, uzman ve deneyimli kadrosu ile çalışarak, hurdalarınızın gerçek değerini bulmasını sağlayabilirsiniz. Hem siz kazanır hem de ülke ekonomisi kalkınır. Bunun yanında doğal kaynaklarımız da gelecek nesillere kalmış olur.