Bayrampaşa Hurdacı

Bayrampaşa, İstanbul Avrupa yakasında bulunan ve inşaat sektörünün hızla yaygınlaştığı bölgelerden biridir. Bu yüzden firmamız Bayrampaşa hurda alımı hizmetiyle Bayrampaşa’da hurda geri dönüşüm hizmetlerini sunmaktadır.  Bayrampaşa Sanayi Sitesi, İşkent Sanayi Sitesi, Alba Sanayi Sitesi, Ayrancılar Sanayi ve çevresi yanında Cevat Paşa, Yıldırım Mahallesi, Kocatepe, Kartaltepe, İsmet Paşa, Altıntepsi, Murat Paşa, Terazidere, Vatan, Ortamahalle ve Yenidoğan semtlerinde hizmet vermekteyiz. Bayrampaşa hurdacı hizmetimizden yararlanarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hurdalarınızın kilosuna göre güncel hurda fiyatlarımızdan yararlanmaktır.

Alım Yaptığımız Hurda Çeşitleri :

Hurda demir

DKP, Demir Talaşı, İnşaat Demiri Hurdası

Bakır

Soyma Bakır, Lama, Kırkambar Bakır, Antigron Kırma, TTR Kırma Granür, Bakır Talaşı

Alüminyum

Araiş Alüminyum, Alüminyum Profil (Pencere Kapı Profilleri) Hurdası, Alüminyum Talaş, Hurda Ofset Alüminyum Matbaa Kalıbı, Alüminyum Jant, Piston, Alüminyum Kutu (Kola Kutusu)

Hurda Sarı (Pirinç) Alımı

Hurda sarı musluk, Kırkambar Sarı Hurdası, klima borusu, vana, su sayacı (saati), imalat artığı, hurda sarı çubuk, Araba Radyatörü

Hurda Kablo Alımı

Antigron Kablo, TTR kablo, Karışık Kırkambar Kablo, Yeraltı Enerji Kabloları (Tek Damar)

Hurda Paslanmaz Çeşitleri

304, 316, 310, 202, 430 paslanmaz kalite hurdaları

Hurda Akü Alımı

Sulu Akü, Kuru Akü, Jel Akü

Hurda Kurşun Alımı

Hurda Levha Kurşun ve Kırkambar Kurşun Alımı

Hurda Plastik Hammadde Çeşitleri

ABS, Antişok, Moblen, Pleksi, Naylon, Noryl (Cam elyaf ) Jelatin, Plastik Kablo Makarası, İplik Bobini, Plastik Sandalye, Şefaf PVC, Plastik Cam Hurdası

Bina Yıkım Hurdası

Şantiye Hurdası, Yıkım Hurdası

Çelik Çatı ve Fabrika Sökümü, Sandviç Panel Alımı

Arşiv İmhası

Hurda Kağıt (A4 Fotokopi Kağıdı, Kitap, Gazete ve Karton
Hurda Çuval (Bigbag) Hurdası, Çember Hurdası

Diğer Hurda Çeşitleri

Kalorifer Kazanı (Sökümü-Kesimi), Trafo ve Pano Alımı, Tamirhane Hurdası Oto Araba,  Kollektör Hurdası, Şalter, Konteyner, Ekovat, Bronz, Nikel, Regülatör

Hurda Alımı Yaptığımız Önemli İlçeler :

BeylikdüzüEsenyurtİkitelli, Silivri, ÇerkezköyÇorluBayrampaşaBağcılarEsenlerSefaköyGüngören, Küçükçekmece, YenibosnaMaslakGüneşliGürpınarYakupluKavaklı, Saray, Çatalca, HadımköyArnavutköy ve Kıraç

Bilindiği üzere plastik, doğada en zor çözünen maddelerden biridir. Bu yüzden hurda plastik geri dönüşüme sokularak yeniden hayata kazandırılmalıdır. Firmamızdan talep edeceğiniz Bayrampaşa hurda alım fiyatları ile plastik hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Hurda fiyatları neye göre belirlenir?

  • Hurdanın miktarı
  • Döviz kurları
  • Hurdanın bulunduğu bölge
  • Gönderilen fotoğrafın hurda konusunda gerçeği yansıtması
  • Hurdanın kolay taşınabilir olması
  • Temiz, ayrılmış ve düzenli olması

Hurdacılık sektörü, hurdaya çıkmış malzemelerin yeniden kazanılması, doğal kaynakların tüketilmemesi ve doğanın korunması için önemli bir sektördür. Özellikle geri dönüşüme gönderilerek yeniden kazanılan hurdalar sayesinde enerji tasarrufu sağlanmış, ülke ekonomisine katkı da sağlanmış olur.

İstanbul, inşaat sektörünün hızlı büyüdüğü bir şehirdir. Buna paralel olarak hızla artan inşaatlar, binaların geri dönüşüme kazandırılması, hafriyat olarak birçok hurda malzemenin oluşmasına imkan veriyor. Doğaya ve insanlara zarar vermeden bu hurdaların geri dönüşüm ile işlenerek tekrar kullanılması oldukça önem kazanıyor. Bunun yanında okunmuş, kullanılmaz olmuş ya da içindeki bilgilerin artık güncel olmadığı kitaplar, ansiklopediler, karton, mukavva, kuşe kağıt ilanlar gibi maddeler de geri dönüşüme kazandırılarak ormanların korunması amaç edinilmiştir.

Hurda ve hurdacılık sektöründe önemli olan kazançlı olmak için özellikle kağıt hurdalarda birbirine karışmamış olmasıdır. Bir beyaz A4 kağıt ile karton hurdayı karıştırdığında hurda fiyatları otomatik olarak düşmektedir. Bu yüzden kağıt hurdalarda cinsler birbirine kesinlikle karıştırılmamalıdır.

Alüminyum talaşı, hurda demir, hurda plastik, bakır hurda, pirinç (sarı) hurda, hurda kablo da geri dönüşüme gönderilerek değerlendirilen maddelerden sadece birkaç tanesidir. Firmamızın Bayrampaşa bölgesindeki hizmetlerinden yararlanmak için iletişim numaralarımızdan deneyimli ve uzman ekibimize ulaşarak hurdalarınızın değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.