İstanbul Güneşli hurdacı aramalarınızda firmamızın kaliteli, profesyonel, sorumluluk sahibi ekibinden yardım isteyebilirsiniz. Yerinde görerek tartım işlerinin yapılarak hurdalarınıza değerinde nakit ödeme yapan firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde İstanbul’da Bahçelievler’e bağlı olan Güneşli’nin yanında Yenibosna, Küçükçekmece, Halkalı, Bayrampaşa ve İkitelli’de de hurda alımı hizmetlerimiz devam etmektedir.

Hurda kablo geri dönüşümü nasıl yapılır?

  • Güneşli hurda alımı hizmeti ile toplanan hurda kablolar depolarda toplanarak belli miktarları boyları kısaltılır.
  • Kısaltılan hurda kablolar soyma makinesinde soyularak çevreye zarar vermesi ve kirliliğin oluşması önlenmiş olur.
  • Soyma makinesinde elde edilecek plastik ve kauçuk maddeler yeniden değerlendirilerek kullanıma hazır hale getirilir.

Hurda kablo alan firmalar arasında belli yeri olan firmamız, hurda kablolarınızı değerlendirerek yeniden kullanılabilir hale getirmektedir. Hurda kablo ürünlerinde özellikle fiber optik kablolar, içinde bulunan alaşımlı bakır metal sayesinde çok daha fazla rağbet görmektedir. Telefon ve elektrik kabloları ince tel barındırdığı için fazla getiri sağlamazken uydu kabloları kalın bakır metal ihtiva ettiği için daha fazla getiri sağlamaktadır. Diğer yandan hurda kabloların plastik bölümleri geri dönüşüme sokulurken farklı alanlarda da kullanılabilir. Bakır ve alüminyum hurda kablolar hem yurt içi hem de yurt dışında talep görmektedir.

Güneşli, konumu itibari ile sanayi bölgelerine yakındır. Hızla gelişmekte olan inşaat sektörü yanında yüksek yapıların, fabrikaların bulunduğu Güneşli’de hurdacı ihtiyacınızı firmamızdan sağlayabilirsiniz. Firmamızdan, demir talaşı, hurda inşaat demiri, DKP, alüminyum hurda, araiş alüminyum hurdası, bakır hurda, hurda alüminyum profil, hurda kağıt, kitap, karton hizmetlerimizden de yararlanma imkanını bulabilirsiniz.

Dünya üzerinde olduğu gibi artık ülkemizde de geri dönüşümün amacı anlaşılmış durumdadır. Geri dönüşüm sayesinde çevre kirlenmez ve doğa korunmuş olur. Bir taraftan enerji tasarrufu sağlanırken diğer yandan doğal kaynaklar da koruma altına alınır. Tüm bunların yanında ülke ekonomisi kalkınır. Bu bilinci sorumluluk haline getirerek hurdacılık sektöründe belli yere gelen firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarımızdan konusunda uzman ve tecrübeli ekibimize ulaşmak ve hizmetlerimizi talep etmektir. Yerinde tartım, yerinde inceleme ve nakit ödeme kolaylığı ile hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.