Demir, bakır, kablo, kurşun, motor, makine, paslanmaz çelik, karton ve farklı hurdalarınızın geri dönüşüme gönderilerek değerlendirilmesi için Esenyurt Kıraç hurdacı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Esenyurt Kıraç bölgesi, sanayi sitelerine yakın olması, fabrika ve işyerlerinde oluşan imalat atıkları ve hurdalar için önemli bir bölgedir. Esenyurt güncel hurda fiyatlarını takip ederek hurdalarınızı en doğru ve gerçek değerinde satabilirsiniz.

Esenyurt Kıraç hurda alımı hizmetlerimizden yararlanabilir, bina ve fabrika yıkımı, fabrika sökümü, çelik konstrüksiyon çatı sökümü, makine sökümü, sökülecek hurda alımı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Hurdamı en iyi fiyata nasıl satarım?

  • Hurdalarınız için en iyi fiyatı almak için ilk önce hurda cinsiniz gereklidir. Özellikle karışmamış hurdaların fiyatı daha yüksek olmaktadır.
  • Hurdalarınızın miktarını ve cinsini görmek için uzaktan ve yakından çekilmiş fotoğrafının olması gereklidir ki böylelikle aşağı yukarı ne kadar fiyat olabileceği kararlaştırılabilsin.
  • Uygun olduğunuz bir zamanda firmamız tarafından gelecek konusunda uzman ve deneyimli ekip sayesinde yerinde tartım ve inceleme sonunda hurdanız nakit para ödenerek alınır.

Hurdanız için en iyi fiyatı alma konusunda bazı kriterler de önemlidir. Hurdanın bulunduğu yer, döviz kurları, Dünya Maden Borsası’nın sunmuş olduğu veriler, hurdanın düzenli, temiz ve kolay taşınabilir olması, hurdanızın satımında etkili olan kriterlerdir.

Çoğu zaman hurda satımı konusunda bazı istenmeyen durumlarda ortaya çıkabilmektedir. Her maden çeşidi farklı yapıya sahiptir ve kendi piyasa şartları içinde değerlendirilir. Hurdaların yüklenip, indirilmesi, ayrılması, istif edilip satışa sunulması aşamasına gelene kadar işçilik, nakliye, yakıt giderleri gibi masraflar da ortaya çıkmaktadır. Verilen fiyatlar en yüksek tavan fiyatları içinde değerlendirilir. Ancak bazı firmalar bu konuda ana firmanın belirlediği fiyatların çok üstünde fiyatlar teklif ederek kişileri yanlış yönlendirmektedir. Böyle bir durumda hurdayı alacak firma tonaj miktarını az tutarak masrafları çıkarmak gibi bir yola gitmektedirler. Bu durum ise hurdasını satan kişiyi zor durumda bırakmaktadır. Bu tür olaylarla karşılaşmamak, hurdanızı değerinde satmayı sağlamak için firmamızın kaliteli, profesyonel ve güvenilir hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey iletişim ağımızdan bizlere ulaşmak ve hurdalarınızın değerlendirilmesini sağlamaktır.