İstanbul, neredeyse hurda cenneti olan bir yerdir. Bölgenin büyük olması ve hurda sektörünün burada daha fazla gelişmiş olması da hurda alım satımını artırmaktadır. Yakuplu hurda alımı hizmetimiz için uzman ve deneyimli kadromuz ile iletişime geçerek hurdalarınızı en iyi şekilde değerlendirme imkanı bulabilirsiniz.

Hurdanın değeri nasıl ölçülür?

  • Hurdanın gerçek değerinin ölçülebilmesi için ilk önce hurdanın cinsinin anlaşılabilmesi için yakından, miktarının ölçülebilmesi için uzaktan iki fotoğrafının çekilmesi gerekir.
  • Hurdanın bulunduğu yer, hurdanın miktarı, işçilik gerektiren durumunun olup olmadığı ve nakliyesi sırasında sıkıntı yaratabilecek durumlarının bildirilmesi gerekir.
  • Gönderilen fotoğraflar ile hurdalarınız incelenir ve ortalama satın alınacak fiyat bildirilir. Bu ortalama fiyatlar küçük miktardaki hurdalar için geçerli değildir.
  • Son işlem olarak hurdalar, bulunduğu yerde incelenir ve anlaşma sağlanırsa hurdalar araçlara yüklenerek hurdaların bulunduğu yerden alınır.

Hurdaların geri dönüşüm hizmetine alınırken güvenilir firmalarla çalışılması çok önemlidir. İstanbul Yakuplu hurdacı hizmetlerimizden yararlanırken kaliteli ve profesyonel hizmet alırsınız. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz sayesinde her türlü hurda alımı ile hurdalarınız değerlendirilir. Firmamız Yakuplu’nun dışında bu bölgeye yakın olan Beylikdüzü, Kıraç, Hadımköy, Esenyurt ve Gürpınar’da da hizmetlerine devam etmektedir.

Özellikle hurda demir fiyatları konusunda güncel fiyatları takip etmeli ve buna göre demir hurdalarınızın değerini öğrenmelisiniz. Bilindiği üzere hurdaların geri dönüşüme alınarak tekrar hayata geçirilmesi çok önemlidir. Bazı ürünler maliyetleri ve imal edilmesi zor olduğu için geri dönüşüme alınarak yeniden kullanıma sunulmaktadır. Geri dönüşüme alınan her hurda ülke ekonomisine gelir sağlamakla birlikte enerji tasarrufu sağlamakta, doğal kaynaklar korunmakta ve doğa koruma altına alınmaktadır. Yakuplu’da hurdacıya ihtiyacınız olduğu zaman tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bize ulaşmaktır. Kaliteyi ve profesyonelliği bulacağınız hizmetlerimiz sayesinde hem siz hem de ülke ekonomisi kazanacaktır.

Firmamızın gerçekleştirdiği hurdacılık hizmetlerinin içinde demir talaşı, hurda inşaat demiri, alüminyum hurda alımı, araiş alüminyum hurdası, hurda alüminyum profil, hurda kablo alımı, hurda kağıt, hurda karton ve hurda kitaplar da bulunmaktadır. Gerçekleştirilen hurda kağıt geri dönüşümü sayesinde ormanlarımız da güvence altına alınmaktadır.