Hurda, birçok kişinin bildiğinin aksine çöp değil aksine geri dönüşüme gönderilerek doğanın korunması amacıyla yapılan bir iştir. Hurda, hem ülke ekonomisine kazandırılır hem de doğa korunarak gelecek nesillere daha güzel yaşantı sunulmuş olur.

Firmamız hurdacibul.com sektöründe önde gelen firmalar arasına girmeyi amaçlayan ve bu yönde adımlarını atan bir firmadır. Çoğunluk olarak Avrupa yakasında hizmet veren firmamız, ilerleyen zamanlarda İstanbul geneline ulaşmayı da hedeflemektedir.

Hurdacibul.com firması olarak her zaman dürüstlüğü, çalışkanlığı ve güvenilirliği ön planda tutmaktayız. Hurda alış ve satışlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimize her zaman kolaylık sunmaktayız.

Firma olarak verdiğimiz hizmetler arasında ülke ekonomisini kalkındıracak ve doğayı koruyacak hizmetler bulunmaktadır.

  • Hurda demir
  • Hurda sarı musluk
  • Pvc, pimapen imalat atıkları
  • Petek radyatörler
  • Akü
  • Hurda kitap, katalog, gazete, dergi
  • Karton, koli matbaa atıkları hizmetlerimizden sadece bazılarıdır.

Hurdacibul.com olarak Beylikdüzü başta olmak üzere Avcılar, Bahçelievler, Beykent, Büyükçekmece, Çatalca, Çerkezköy, İkitelli, Kavaklı, Kıraç, Küçükçekmece kısacası Avrupa yakasında hizmet vermekteyiz.

Firmamız, kurulduğu andan itibaren her zaman ülke ekonomisine katkı ve doğayı koruma amacı gütmektedir. Hurdacibul.com, kullandığı ekipman ve teknolojik cihazlar ile uzman kadrosu, sektörün gelişen yeniliklerini takip ederek yenilemektedir. Hizmetleri, her zaman müşteri ve çözüm odaklıdır. Firmamız bünyesinde çalışan ekibimiz, sorumluluğunu bilen, çevre bilinci ve doğayı koruma bilinci ile hareket ederek hizmet vermektedir.

Deneyimli ve konusunda uzman ekibimiz sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinen firmamızı İstanbul hurdacı aramalarında tarayarak hizmetlerimizden yararlanma imkanı bulabilirsiniz.

Misyonumuz

Firmamızın misyon olarak temel ilke edindiği ilk değer ülke değerlerinin ve ekonomisinin korunarak hem doğaya sahip çıkmak hem de ekonominin ilerlemesini daha da gelişmesini sağlamaktır. Sektörün önde gelen firmaları arasında girerek faaliyetlerini sürdürmeyi ilke edinmiş firmamız ilkelerinden ödün vermeden, ülke ekonomisine katkıda bulunarak hem insana hem de doğaya karşı sosyal sorumluluğunu da yerine getirmiş olmaktadır.

Vizyonumuz

Konusunda uzman kadromuz sayesinde her zaman sosyal sorumluluğunun bilincinde olan firmamız, sektörünün yeniliklerini takip ederek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle paralel olarak kendisini sürekli yenileyen ekibimiz, hurdacılık sektöründe müşterisine çözüm odaklı hizmetleriyle çalışmalarına devam etmeyi ilkesi olarak benimsemiştir.