İstanbul, inşaat sektörünün çok fazla geliştiği yerlerden biridir. İnşaat sektörü ile birlikte şantiye alanlarında bulunan hurda ürünler de bir hayli fazla olmaktadır. Şantiye ve yıkım hurdası alımı yapan firmamızın hizmetlerinden yararlanarak inşaat alanlarındaki çevre kirliliğini gidermiş olur, ülke ekonomisine katkı yapmış olur ve doğal kaynaklarımızın fazla kullanılmasına engel olmuş olursunuz.

İnşaat sektörünün gelişmesi ve özellikle son yıllarda kentsel dönüşüm işlerinin fazlalaşması sayesinde inşaat hurdaları fazlaca meydana gelmektedir. Kentsel dönüşüme giren birçok bina, yıkım sonrası şantiye alanlarında birçok bina yıkım hurdası oluşturmaktadır. Bu hurdaların ayrıştırılıp, istiflenmesi ve geri dönüşüme yollanması gerekir. Firmamız, bu konuda kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı sayesinde şantiyelerinizde oluşan yıkım hurdalarının alımını gerçekleştirmektedir.

Şantiye sahalarında özellikle hurda inşaat demiri, inşaat iskelesi, demir hurdaları, sandviç panelleri, çatı makası, teleskopik direkleri, profil demirleri gibi inşaat artığı malzemeleri toplayarak geri dönüşüme yollamaktadır. Şantiyelerde meydana gelen bu tür atıkların toplanması, ayrıştırılması, taşınması hem işçilik ve maliyet hem de titizlik ve dikkat isteyen çalışmalardır. Bu yüzden bu tür hizmetleri konusunda uzman ve deneyimli kadroya sahip olan firmamızdan rahatlıkla alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşmak ve hizmetlerimizden yararlanmaktır.