Geri dönüşüm ve hurdacılık birbirinden ayrılmaz iki hizmettir. Farklı sektörlerde kullanılan birçok kullanılmayan makine hurdaya çıkmaktadır. En iyi hurda alımı ve sökümü yapan firma arayışlarınızda firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız sadece maden-metal, cam, plastik, kağıt hurdalarınızı değerlendirmez. Bunun yanında hurda kablo, fabrika yıkım, bina yıkım, fabrika söküm hizmeti de sunmaktadır. Kullanılmayan makine hurda alımı ve sökümü hizmetimizden yararlanarak kullanmadığınız, artık size hiçbir yararı olmayan, deponuzda tozlanıp duran makinelerinizi alarak geri dönüşüme sokabiliriz.

Firmamızda hurda punch makinesi, hurda kırma makinesi, enjeksiyon makinesi, matbaa makineleri gibi kullanım süresini bitirmiş, kullanılmayan makinelerin alımı ve sökümü yapılmaktadır. Her işte olduğu gibi makine hurdası alımı ve sökümü dikkat gerektiren bir hizmettir. Söküm için gerekli, ekipman ve deneyimli kadrosu bulunmayan firmalardan böyle hizmetler talep etmemelisiniz.

Tekstil firmalarında, sanayi bölgelerinde, okullarda, hastanelerde, kamu kuruluşlarında faaliyetine devam eden birçok makine zamanını tamamladığı ya da arızalandığı için kullanılmaz hale gelir. Böyle durumlarda yapılacak tek şey makinenin yenilenmesidir. Bu yenilenmenin ötesinde eski, kullanılmayan, hurdaya çıkmış makinelerin değerlendirilmesidir. Bunun için hurdacılık sektöründe birincil önemi olan geri dönüşüm hizmeti sunulmaktadır. Kullanılmayan makine hurda alımı ve sökümü gerçekleştirilerek geri dönüşüm hizmeti sayesinde bu hurda, kullanılmayan makineler, farklı formlarda yeniden kullanıma hazır hale getirilmektedir. Siz de ülke ekonomisine katkıda bulunmak, doğal kaynakları korumak, enerji tasarrufu sağlamak adına firmamızın hurda alım ve sökümü hizmetlerinden yararlanabilir, geri dönüşüm sayesinde gelecek nesillerin daha güzel yarınlara ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.