Tekirdağ Çorlu hurda alımı yapan birçok firma vardır. Ancak bu tür firmaların güvenilir, kaliteli ve profesyonel hizmet vermesi çok önemlidir. Hurdalar birçok kişi tarafından sadece çöp olarak nitelendirilmektedir. Kullanım süresi bitmiş birçok ürün çöpe atılarak hem doğa kirletilmekte hem de doğal kaynakların azalmasına neden olunmaktadır. Çorlu hurdacı hizmetlerimizden yararlanarak hem doğal kaynaklarımızı korumuş olur hem de ülke ekonomisine katkı sağlayarak doğaya ve çevreye de sorumluluklarınızı yerine getirmiş olursunuz.

Firmamız İstanbul’un birçok bölgesine geniş servis ağını sürdürürken Çorlu Organize Sanayi Bölgesi, Dorlu Deri İhtisas, Ergene 1-2 Sanayi Bölgeleri, Türkgücü, Velimeşe Sanayi bölgelerinde de servis ağını müşterilerine sunmaktadır. Bu sanayi bölgelerinin yanında Cemaliye, Ali Paşa, Hatip Mahallesi, Deregündüzlü, Çobançeşme, Esentepe, Havuzlar Mahallesi, Hıdırağa Mahallesi, Kemalettin Mahallesi, Kazımiye Mahallesi, Maksutlu, Nusratiye, Önerler, Reşadiye, Sarılar, Seymen, Rumeli, Hürriyet Mahallesi, Silahtarağa, Şahpaz, Şeyhsinan gibi bölgelerde de hizmetlerine devam etmektedir.

Çorlu hurda ve geri dönüşüm firmalarını ararken aradığınız firmanın güvenilir ve profesyonel hizmet sunmasına çok dikkat etmeniz gerekir. Firmamızın, deneyimli ve uzman kadrosunu arayarak hurdalarınızın değerinde alınmasını sağlayabilirsiniz.

Hurdaların geri dönüşümü nasıl yapılır?

  • Geri dönüşüm sisteminin işleyebilmesi için ilk önce ayırma işlemi yapılır.
  • Ayırma işleminin ardından geri dönüşüme girebilecek atıklar ayrılır ve güzelce istiflenir.
  • İstifleme işlemi bittikten sonra hurdanın cinsine göre cam, metal, plastik, kağıt cinsi gibi ayrıştırma başlar.
  • Hurdalar cinsine göre ayrıldıktan sonra hem kimyasal hem de fiziksel olarak değişime uğrayarak kullanıma hazır hale getirilir.

Hurda alımında plastik, cam, kağıt, metal ürünlerin yanında hurda makine, CNC makineleri, enjeksiyon, torna, tekstil makineleri, örme makineleri hurdaları da tercih edilmektedir. Paslanmaz hurda çelik, hurda pleksi, hurda pimapen, hurda asansör, hurda kalorifer kazanları, şantiye hurdaları, hurda pvc gibi malzemeler de hurdacıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yerini alır.

Elinizde değerlendirilmesini istediğiniz, geri dönüşüme gitmesini sağlayabileceğiniz hurdalarınız varsa yapmanız gereken tek şey firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşmaktır. Konusunda uzman ve tecrübe sahibi elemanlarımız sayesinde hurdalarınız yerinde incelenir, tartılır ve değeri tam ölçülerek nakit ödeme yapılarak hurdalarınız değerlendirilir.