Günümüz teknolojisinin ilerlemesi sayesinde geri dönüşüm hizmeti hurda sektörünün daha da ileri gitmesine imkan vermiştir. Daha önceki zamanlarda ufak çaplı yapılan hurdacılık günümüzde artık profesyonel hizmet veren firmaların elinde bulunmaktadır. Firmamız, hurdacılık alanında kaliteli ve sorumluluk sahibi ekibi ile yaptığı işin bilincini müşterilerine yansıtmaktadır.

İstanbul hurda alımı konusunda önde gelen firmalardan biri olan firmamız, sadece hurda maden-metal, plastik, cam, kağıt ürünleri ile kalmamakta bunun yanında yangın merdiveni hurda alım ve sökümü hizmetini de müşterilerine kaliteli ve profesyonel şekilde sunmaktadır. Önceki zamanlarda sadece belli başlı binalarda, kamu binalarında bulunan yangın merdiveni, doğa olayları ve insan güvenliği açısından hemen her binada yangın merdivenini zorunlu kılmaktadır. Böylece herhangi bir doğal afet, yangın, deprem gibi durumlarda insanların can güvenliği korunmaktadır. Ancak kullanım süresini tamamlamış, hurdaya çıkmış yangın merdivenleri de hurda alımı sayesinde geri dönüşüme gönderilerek tekrar kullanıma sunulabilmektedir.

Herhangi bir yangın olasılığına karşı insan can güvenliğini korumak amacıyla yapılan yangın merdivenlerini hurdaya çıktıklarında doğru şekilde sökmek ve geri dönüşüme göndermek oldukça önemlidir. Parçalarının doğru şekilde sökülerek, binaya zarar vermeden, insan can güvenliğini tehlikeye atmadan gerçekleştirmek gerekir. Bunun için firmamızın konusunda uzman ve deneyimli ekibinden hurdaya çıkmış yangın merdiveni sökümü için iletişim kurabilirsiniz. Yangın merdiveni sökümü için gerekli olan tüm alet, edevat ve teçhizatı elinde bulunduran firmamız, size kaliteli ve profesyonel hizmeti ile memnuniyetinizi sağlamaktadır.