Günümüzün en önemli sektörlerinden biri hurdacılıktır. Hurda alımı yapan firmalar sayesinde hurdalarınız hem değerinde alınır hem de doğaya ve insana zarar vermeden geri dönüşüm hizmeti sayesinde ülke ekonomisine fayda sağlanır.

İstanbul’da Gürpınar hurda alımı hizmetlerinden yararlanarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren firmamız, ihtiyacınız olan Gürpınar hurdacı hizmetini müşterilerine sunmaktadır. İstanbul’un en büyük sıkıntılarından biri olan hurda, hurdacılık sektörünün gelişmesine imkan tanımıştır. Özellikle inşaat hafriyatlarından çıkan hurdalar, evde kullanılmayan, kullanım süresi bitmiş birçok elektronik eşya, otomotiv yedek parçaları, hurda metal gibi maddeler Gürpınar hurdacı imkanları ile değer kazanmaktadır.

Firmamızın konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile iletişime geçerek hurdalarınızın değerinde alınmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sadece kendisinin değil müşterilerinin ve ülkemizin de çıkarlarını düşünmektedir.

Hurda alımı ile neler kazanılır?

  • Hurda alımı ile gelecek nesillere daha güzel yarınlar bırakılır.
  • Enerji tasarrufu sağlanır.
  • Doğal kaynaklar korunur.
  • Ülke ekonomisine değer katılır.
  • Hurda alımı ve geri dönüşüm sayesinde hurdalar yeniden kullanılacak hale getirilir.
  • Hurda olmaya başlamış maddelerin doğada uzun sürede kaybolması herkes tarafından bilinmektedir. Geri dönüşüme giden hurdalar doğaya ve insan sağlığına zarar vermeden yeniden kullanıma hazır hale getirilir.

Firmamız hurdacibul.com sayesinde hurdalarınızı değerlendirebilir ve en iyi fiyatı alarak hurdalarınızın değerlenmesini sağlayabilirsiniz. Firma olarak Gürpınar’da Şirin Sanayi Sitesi, Gürpınar Sanayi Sitesi, Mermerciler Sanayi Sitesi, Haramidere Sanayi Sitesi, Birlik Sanayi Sitesi, ve Bakır ve Pirinçciler Sanayi Sitesi, Beylikdüzü Organize Sanayi Sitesi’nde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Firmamız sadece bakır, demir ya da alüminyum hurda değil pet şişe, kağıt, karton, kablo, pirinç, nikel, kurşun, gümüş gibi hurdaları da hizmet kapsamı içinde barındırmaktadır. Bunun yanında hurda paslanmaz çelik, paslanmaz sac, inşaat demiri, inşaat iskelesi, demir merdiven, çamaşır makinesi, klima hurdası, bulaşık makinesi, hurda araba, hidrolik piston, plastik boru, plastik granül, alüminyum talaşı, çatı paneli, çelik kablo, pvc kapı, hurda asma tavan, tır dorsesi, kamyon dorsesi gibi diğer hurda çeşitlerinin de alımını yapmaktadır.