Hurdacılık sektörü sadece hurda alım satımından ibaret değildir. Hurda alım satımı yapan firmalar, alım ve satım yanında söküm işlerini de gerçekleştirmektedir. Isıtma ve soğutma sistemleri günümüzde oldukça önemli bir yere sahiptir. Klimalar, yazın ve kışın verdikleri sıcak ve soğuk hava ile insanların rahatlama araçlarından biridir. Ancak ısıtma ve soğutma sistemlerinin de belli bir kullanım süresi vardır. Fabrikası üretim hatası olan ya da kullanma süresini tamamlamış ısıtma soğutma sistemleri hurda alım ve sökümü hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Firmamız, çeşitli hurda alımı hizmetini vermesinin yanında hurda alım ve söküm hizmeti de vermektedir. Geniş servis ağı bulunan firmamızda, hurda sökümü için gerekli olan tüm teçhizata ve konusunda deneyimli elemana sahiptir. Sadece evlerde değil birçok kamu kuruluşunda, okullarda, marketlerde, alışveriş merkezlerinde, sinema ve tiyatrolarda ısıtma ve soğutma sistemleri kullanılmaktadır. Bu tür sistemlerin düzenli ve doğru şekilde kullanılması, kullanım tarihinin dolmasına kadar geçerlidir. Sürekli arızalanan, kullanım süresini tamamlamış ısıtma ve soğutma sistemlerinizi firmamızın konusunda uzman ekibine ulaşarak çözümleyebilirsiniz.

Isıtma ve soğutma sistemlerinin hurdaya çıkması bir daha kullanılmayacağı anlamına gelmemelidir. Geri dönüştürülebilir malzemelere sahip olan bu tip sistemler hurda firmaları tarafından toplanarak geri dönüşüm işlemine sokulmaktadır. Böylece geri dönüşüm işlemi geçiren bu tür sistemler tekrar kullanıma hazır hale getirilir. Böylece hem siz hem ülkemiz hem de doğa ve insan sağlığı kazanmış olur.