İstanbul Avrupa yakasında hemen her semtte olduğu gibi Yenibosna hurda alımı hizmeti için firmamızın profesyonel ve kaliteli işlerinden yararlanabilirsiniz. İstanbul’un Yenibosna semtinin haricinde Yıldırım Beyazıd, Fatih, Dereyolu Mithatpaşa Caddesi ve Sanayi Caddesi’nde de hizmetlerimiz devam etmektedir. Kilo ile hurda alımı yapan firmamız, yerinde hurda tartımı yaparak hurdalarınızı değerinde nakit olarak ödemektedir.

Yenibosna, sanayi bölgesi olması açısından hurda alım ve satımı için oldukça uygun bir bölgedir. Yenibosna sanayi sitelerinden demir hurda, bakır hurda, paslanmaz çelik hurda, hurda alüminyum yanında makine, kurşun, motor, DKP, naylon, pirinç, sarı metal hurda alımı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bunun yanında Yenibosna bölgesinde yapılan bina ve fabrika yıkımı, çelik konstrüksiyon çatı ve makine söküm işleri, fabrika sökümü gibi işlemlerimizde de gönül rahatlığı ile uzman ve deneyimli kadromuzdan hizmet talep edebilirsiniz.

Plastik hurda çeşitleri nelerdir?

  • PVC plastik hurdaları
  • Çeşitli plastik hurda çeşitleri
  • Röntgen film hurdaları
  • Hurda granör hurda çeşitleri
  • Hurda pimapen plastik hurdaları

Yenibosna hurdacı ihtiyacınızı firmamızdan sağlayarak rahat edersiniz. Hem hurdalarınız değerinde alınır hem de nakit ödeme yapılır. Yerinde tartım yapılarak hurdalarınızın gerçek değeri verilmiş olur. Konusunda uzman ve deneyimli personelimiz sayesinde hurdalarınızın geri dönüşüme gönderilerek ülkenin kalkınmasında yararlı olabilirsiniz. Bunun yanında doğal kaynakların korunarak daha güzel yarınlara merhaba diyebilir, doğanın korunmasına ve insan sağlığının tehdit altında kalmamasına yardımcı olabilirsiniz.

Hurdalar, geri dönüşüme giden ve gitmeyen olarak sınıflandırılabilir. Geri dönüşüme giderek yeniden kullanıma sunulan maddeler arasında hurda demir, hurda çinko, hurda alüminyum, hurda kablo, hurda pirinç, hurda sarı gibi malzemeler bulunur. Çok önceden sadece plastik, teneke, kağıt, gazete gibi malzemelerin toplanarak geri dönüşüme gönderildiği bilinirdi. Ancak küresel ısınmanın da getirdiği dezavantaj ve doğal kaynakların kısıtlı olması sebebi ile geri dönüşümle tekrar kazanılabilecek hurda metallerin toplanması da önemli bir sektör haline gelmiştir. İstanbul Avrupa yakası Yenibosna bölgesi dışında İstanbul’un hemen bütün semtlerinde hizmet veren firmamız, kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı, deneyimli ve uzman kadrosu ile hurdalarınızı sizden gerçek değerinde alarak değerlendirmektedir.