Tesisat ve ekipmanları, bir binada en önemli malzemelerden biridir. Zamanla kullanım süresini tamamlayan tesisat ve ekipmanları bozulmaya, işlevlerini yerine getirememeye başlar. Tesisat ve ekipmanlarının yeniden kullanıma hazır hale getirilebilmesi için geri dönüşüme gönderilmesi gerekir. Tesisat ve ekipmanlarının hurda alım ve sökümü bu yüzden oldukça önemlidir.

Tesisat ekipmanları nelerdir?

  • Duş ekipmanı
  • Batarya ekipmanı
  • Klozet ekipmanı
  • Musluk ekipmanı

İnşaat sektöründe önde gelen malzemelerin başında tesisat ve ekipmanları gelir. Musluklar, bataryalar, duş malzemeleri ve klozet takımları yapılan her inşaatın vazgeçilmez elemanlarıdır. Ancak hurdaya çıkmış, artık kullanılmaz hale gelen ya da arızalanan tesisat ve ekipmanlar hurda alım ve sökümü yapan firmalar tarafından toplanarak geri dönüşüme hazır hale getirilir. Böylece kullanılmaz hale gelen bu ekipmanlar geri dönüşümde yeniden üretilerek kullanıma hazır hale getirilmiş olur.

Hurda alımı yapan firmamız, bu hizmetinin yanında söküm hizmeti de vermektedir. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile tecrübeli ve uzman kadrosu ile hurdaya çıkmış malzemeleri yerinizde alımını yapar, söküm ve yıkım işlemlerini gerçekleştirerek müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır. Sizin de kullanım süresi dolmuş, bozulmuş, yenilenmesi gereken tesisat ve ekipmanlarınız varsa hurda ve söküm hizmeti veren firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Böylece, hem ülke ekonomisine katkı sağlamış olursunuz hem de doğal kaynaklarımızı koruyarak doğaya ve insan sağlığını koruma altına almış olursunuz.