İstanbul’un en kalabalık yerlerinden birisi Bağcılar’dır. Özellikle son yıllarda aldığı göç yüzünden de ciddi oranda bir nüfus patlaması yaşanmıştır. Bu yüzden de ciddi oranda hurda da oluşmaktadır. Nüfusu yaşatmak için çoğalan inşaat bölgeleri, bu bölgelerden çıkan hafriyatlar hurdaların geri dönüşüme gönderilmesi konusunda hurdacılık sektörünü canlandırmaktadır. Bağcılar hurda alımı hizmetimizden yararlanmak için iletişim numaralarımızdan ekibimize ulaşabilir ve hurdalarınızın değerinde alınmasına imkan verebilirsiniz.

Alım Yaptığımız Hurda Çeşitleri :

Hurda demir

DKP, Demir Talaşı, İnşaat Demiri Hurdası

Bakır

Soyma Bakır, Lama, Kırkambar Bakır, Antigron Kırma, TTR Kırma Granür, Bakır Talaşı

Alüminyum

Araiş Alüminyum, Alüminyum Profil (Pencere Kapı Profilleri) Hurdası, Alüminyum Talaş, Hurda Ofset Alüminyum Matbaa Kalıbı, Alüminyum Jant, Piston, Alüminyum Kutu (Kola Kutusu)

Hurda Sarı (Pirinç) Alımı

Hurda sarı musluk, Kırkambar Sarı Hurdası, klima borusu, vana, su sayacı (saati), imalat artığı, hurda sarı çubuk, Araba Radyatörü

Hurda Kablo Alımı

Antigron Kablo, TTR kablo, Karışık Kırkambar Kablo, Yeraltı Enerji Kabloları (Tek Damar)

Hurda Paslanmaz Çeşitleri

304, 316, 310, 202, 430 paslanmaz kalite hurdaları

Hurda Akü Alımı

Sulu Akü, Kuru Akü, Jel Akü

Hurda Kurşun Alımı

Hurda Levha Kurşun ve Kırkambar Kurşun Alımı

Hurda Plastik Hammadde Çeşitleri

ABS, Antişok, Moblen, Pleksi, Naylon, Noryl (Cam elyaf ) Jelatin, Plastik Kablo Makarası, İplik Bobini, Plastik Sandalye, Şefaf PVC, Plastik Cam Hurdası

Bina Yıkım Hurdası

Şantiye Hurdası, Yıkım Hurdası

Çelik Çatı ve Fabrika Sökümü, Sandviç Panel Alımı

Arşiv İmhası

Hurda Kağıt (A4 Fotokopi Kağıdı, Kitap, Gazete ve Karton
Hurda Çuval (Bigbag) Hurdası, Çember Hurdası

Diğer Hurda Çeşitleri

Kalorifer Kazanı (Sökümü-Kesimi), Trafo ve Pano Alımı, Tamirhane Hurdası Oto Araba,  Kollektör Hurdası, Şalter, Konteyner, Ekovat, Bronz, Nikel, Regülatör

Hurda Alımı Yaptığımız Önemli İlçeler :

BeylikdüzüEsenyurtİkitelli, Silivri, ÇerkezköyÇorluBayrampaşaBağcılarEsenlerSefaköyGüngören, Küçükçekmece, YenibosnaMaslakGüneşliGürpınarYakupluKavaklı, Saray, Çatalca, HadımköyArnavutköy ve Kıraç

Hurda demir nasıl geri dönüştürülür?

  • Bağcılar hurdacı hizmeti ile alınan hurda demirler parçalanır.
  • Yüksek ısılarla eritilen demirler, levhalaştırılarak imalat firmalarına satılır.
  • İmalat fabrikalarına gönderilen demirler, tekrar eritilir ve üretimini yaptıkları ürün kalıplarına dökülerek yeniden kullanıma hazır hale getirilir.

Demir madeni, diğer madenlere göre oldukça serttir. Tüm yapı çeşitlerinde kullanılan demir, inşaat sektörünün vazgeçilmez malzemelerinden biridir. En ağır maden olmasına rağmen en fazla kullanılan madde olan demir, hurdacılık sektörünün de vazgeçilmezlerindendir.

Firmamız, Bağcılar başta olmak üzere 100. Yıl, Barbaros Mahallesi, Bağlar, Çınar Mahallesi, Evren Mahallesi, Demirkapı, Hürriyet Mahallesi, Fatih, Fevzi Çakmak, Göztepe, Bağcılar Merkez, Yavuz Selim Mahallesi, Kazım Karabekir, Kirazlı, Kemal Paşa, Mahmutbey, Yenigün Mahallesi Yenimahalle bölgelerinde de alım yapmaktadır. Konusunda uzman ve deneyimli kadromuz hurda alüminyum başta olmak üzere, demir, bakır, kurşun, nikel, gümüş, kağıt, pet şişe, plastik, kablo hurda gibi ürünleri alarak geri dönüşüme göndermektedir. Firmamız hurda alımı yanında bina yıkımı ve fabrika yıkımı, motor, makine hurda sökümü işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Adresten hurda alımı yapan firmamız, hurdalarınızın tam değerini de yerinde tartım hizmeti vererek nakit ödemelerini gerçekleştirmektedir. Hurdacılık sektörü, mahalle arasında yapılan hizmet olmaktan çıkmış ve artık profesyonel ve kaliteli hizmet sağlayan hurda alım-satımı yapan firmalar eline geçmiştir. Böylece hem ülke ekonomisine katkı sağlanmış hem de doğa ve insanlarda koruma altına alınmıştır. Firmamızın kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti sayesinde hurdalarınız, değerinde alınır ve geri dönüşüme gönderilerek tekrar kullanıma sunulması sağlanır. Yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak profesyonel hurda alımı hizmetlerimizden yararlanmaktır.