Geri dönüşüm sadece kağıt, karton, mukavva, kitap, plastik hurdalarından yapılan bir hizmet değildir. Geri dönüşüme gönderilerek değerlendirilen diğer ürünler arasında bakır hurda, alüminyum hurda, kablo hurda, demir hurda, krom hurda, pirinç hurda gibi ürünler de girmektedir. Sefaköy hurda alımı hizmeti veren firmamızda paslanmak çelik hurda, motor, makine, gümüş, kalay, akü, pleksi, lehim, palet, bronz gibi hurdalar da alınmaktadır. Bunun yanında şantiye konteynerları, bekçi kulübesi, işçi kabini, pano, çelik depo, çelik antrepo malzemeleri, trapez sac, hurda çatı, zincir, sanayi makineleri, tekstil makineleri, sandviç panel, çelik konstrüksiyon, çelik çatı, prefabrik kabinler, inşaat demiri, inşaat iskelesi gibi ikinci el ürünlerin alımları da yapılmaktadır.

İstanbul Avrupa yakası Sefaköy hurdacı arayışlarınıza firmamızın kaliteli ve profesyonel hizmetlerini alarak son verebilirsiniz.

Firmamızın diğer hangi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz?

  • Bina yıkım
  • Fabrika yıkım
  • Fabrika söküm işleri
  • Yangın merdiveni sökümü yaptığımız diğer hizmetlerin sadece birkaç tanesidir.

Firmamız, Sefaköy yanında Avcılar, Küçükçekmece, Havalimanı, Yeşilköy, Yenibosna, Başakşehir, Bayrampaşa ve Bahçelievler’e de servis ağı bulunmaktadır. İsterseniz karton, plastik, kağıt, naylon, alüminyum hurdalarınız olsun isterseniz demir, bakır, kablo, pirinç, akü hurdalarınız olsun Sefaköy’ün neresinde olursanız olun elinizde bulunan her türlü hurdayı alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışımız sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamakta olan firmamız hem ülke ekonomisine hem de doğaya ve insana karşı olan sorumluluğunu da yerine getirmektedir.

Doğada kaybolması uzun zaman alan demir, metal, kağıt, pvc, sarı, plastik, alüminyum gibi ürünler doğaya zarar verir. Bu yüzden geri dönüşüm hizmeti ile bu tür ürünler tekrar kullanılabilir hale getirilir. Böylece kazanan hem ülkemiz hem de bizler oluruz. Ülke ekonomisine katkı sağlamak için geri dönüştürülen hurdalar, doğayı ve insan hayatını koruduğu gibi enerji tasarrufu sağlaması, doğal kaynakların korunması açısından da oldukça önemlidir. Bunun yanında çevre kirliliğinin de önlenmesi ile daha güzel yarınları çocuklarımıza bırakma bilincini de üstlenmiş oluruz. Siz de bu bilinç ile hareket ederek firmamızın profesyonel hurda alım hizmetlerinden yararlanarak bu sorumluluğa katkı sağlayabilirsiniz.