Hurda alımı ve satımı oldukça önemli bir hizmettir. Çok önceleri kişilerin ufak çapta da olsa etraftan topladığı kağıt, karton, mukavva, çelik, pet şişeler, teneke şişeler artık günümüzde profesyonel hizmet veren hurdacı firmaları ile daha sağlıklı şekilde gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Avrupa yakasında bulunan Esenyurt hurda alımı hizmetimiz ile hurdalarınızı değerinde alarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız. Hurda alırken ve satarken bazı noktalara dikkat etmeniz ve aldanmamanız gerekir.

Doğru hurda fiyatı alırken nelere dikkat edilmelidir?

  • Doğru hurda fiyatı alırken en önemli kriterlerden birisi, hurdalarınızın gönderdiğiniz fotoğraftaki gibi olmasıdır.
  • Hurda fiyatını etkileyen unsurlardan birisi de hurdanızın miktarıdır.
  • Hurdaların bulunduğu yer, düzenli, temiz olması, kolay taşınabilir olması da fiyatı etkileyen unsurlardan biridir.
  • Döviz kurları, hurda taban fiyatları da hurdanızın fiyatını etkiler.
  • Dünya maden borsa verileri
  • Tabi ki en son olarak iki tarafın da çıkarını etkilemeyecek fiyatta anlaşabilmek

Dünya üzerinde birçok farklı hurda çeşidi vardır ve her hurdanın serbest piyasa şartlarında oluşan maden değeri bulunmaktadır. Esenyurt hurdacı hizmetlerinden yararlanarak hurdanız için en iyi fiyatı alma imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Firmamız Esenyurt’ta Ardıçlıevler, Cumhuriyet Mahallesi, Çakmaklı, Fatih, Güzelyurt, Esenkent, Hoşdere, Esenyurt Merkez, İnönü Mahallesi, Haramidere, Sanayi Mahallesi, Pınar Mahallesi, Saadetdere, Mehterçeşme, İncirtepe, Kıraç, Yeni Mahalle, Yenikent, Akçaburgaz Mahallesi’nde hizmetlerine devam etmektedir. Hurda alımı yanında bina ve fabrika yıkımı, makine söküm işleri, çelik konstrüksiyon çatı, fabrika sökümü gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Firma olarak İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü ve Esenyurt yanında İstanbul’da hurdacı servisi olarak hizmet verdiğimiz birçok bölge vardır. Bu bölgeler arasında Arnavutköy, Maslak, İkitelli, Yenibosna, Beşiktaş, Esenler, Sarıyer bu bölgelerden sadece birkaç tanesidir.

Hurda alım satımı ciddi ve önemli bir iştir. Çevrenin ve doğanın korunması, ülke ekonomisinin kalkınması, enerji tasarrufunun sağlanması ve gelecek nesillere daha güzel yarınlar bırakılması açısından oldukça önemlidir. Bu yüzden hurdalarınızın daha uygun ve sağlıklı şekilde geri dönüşüme gönderilerek ekonomiye kazandırılması için firmamızın iletişim numaralarından uzman ve deneyimli kadromuza ulaşabilirsiniz. Sağlıklı ve güzel bir gelecek için firmamızın imkanlarından yararlanarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.