Birçok işyerinde, sokaklarda, fabrika ve depolarda kompresör, jeneratör ve trafo bulunmaktadır. Ancak hemen tüm ürünlerde olduğu gibi bu tür ürünlerde de son kullanım tarihi vardır ve özellikle işlevini yitiren, artık kullanılmayacak hale gelen ya da tamir edilmesi mümkün olmayan kompresör, jeneratör, trafo hurda alım ve satım hizmeti bulunmaktadır. Hurdacılık sektöründe sadece metaller, camlar, plastikler, kağıtlar hurda olarak işlem görmez. Bu ürünlerin yanında kompresör, trafo, jeneratörler de hurda alım ve satımı içine giren ürünlerdir.

Çoğu zaman arızalanan bu tür ürünler, ilk önce onarılmak istenir. Ancak birkaç onarılma işleminin ardından zamanla işlevlerini kaybeden bu ürünlerin hurdaya çıkması normaldir. Elinizde bu tür ürünler varsa ve artık deponuzda üstü tozlanmaya başlamışsa firmamızın hurda alım ve satım hizmetleri tercih ederek değerlendirebilirsiniz.

Yenilenmesi gereken ya da elinizde artık bulundurmak istemediğiniz kompresör, trafo, jeneratör gibi cihazları firmamızın uzman ve konusunda deneyimli ekibine ulaşarak geri dönüşüme gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece hem siz, hem ülkemiz ve hem de doğal kaynaklarımız korunarak gelecek nesillerimize güzel bir hayat bırakma imkanına sahip olursunuz.