Hurdacı

Beylikdüzü’nde hurdacı hizmeti artık profesyonellerin yönetiminde. Beylikdüzü’ne bağlı Gürpınar, Beykent, Barış Mahallesi, Haramidere, Yakuplu, Kavaklı Bölgelerinde “hurdacı” servisi vermeye başladık. Hurda demir, bakır, kablo, alüminyum, paslanmaz, krom, sarı gibi metaller başta olmak üzere Kağıt geri dönüşüm hurdaları da alıyoruz. Hurda kitap, katalog, dergi, gazete, karton, koli matbaa artıkları bunlardan bazıları.

Hurda sarı musluk, pvc, pimapen imalat artıkları, hurda yangın merdivenleri, hurda asansör kabin ve motorları, akü, petek radyatörler bunlardan en önemlileri.

Hemen Arayın Gelelim :  05332569593

Eskiden Mahallenizde Kim Hurdacı Bilirdiniz Şimdi İnternetten Arıyoruz

Yıllar geçtikçe, binalar yükseliyor, komşuluklar azalıyor, insanlar birbirini daha az tanıyor. 90’lı yıllarda bir kaç mahalle arkasındaki tüm insanları akrabalarına varıncaya kadar tanırken şimdi iki alt katındaki insanları tanımayan çok fazla insan var.

Uzun yıllar önce benzer bir site yaptığımda insanlar bana gülmüştü. Abi adam mahalledeki tanıdığı varken neden hurdacıyı internetten arasınlar ki demişlerdi. Şimdi ben onlara gülüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir