Maden-Metal Hurda

Toplum olarak dikkat etmemiz gereken en önemli konulardan biri geri dönüşümdür. Özellikle hurda geri dönüşüm hizmetleri sayesinde hem doğa bilinci oluşur hem de ülke ekonomisine katkısı büyük olur.

Hurda çeşitli içinde önemli yere sahip olan maden-metal hurda çeşitleri arasında demir, çelik, alüminyum, krom, kalay sayılabilir. Özellikle alüminyum talaş benzeri metaller hafiftir ve demirden daha pahalı olduğu için kazancı da oldukça yüksektir. Alüminyum talaş hurdasının çok kazanç sağlamasının bir diğer sebebi de manyetik olmaması, zehirleyici ve patlayıcı madde içermemesi yüzündendir. Üstelik oksit tabakası bulundurduğundan koruyucu özelliği de alüminyum hurdaları değerli kılmaktadır.

Diğer maden-metal hurda çeşitleri nelerdir?

  • Sarı hurda ya da pirinç hurdası
  • Bakır hurda
  • Çinko hurda
  • Sarı hurda radyatör hurda
  • Hurda kablo çeşitleri
  • Krom ve nikel hurdaları
  • Kurşun yani akü hurda
  • Zamak ne antimyon hurdaları
  • Demirli karışık maden hurdaları sayılabilir.

İstanbul hurda alımı piyasasında önde gelen firmalar arasında yer alan firmamız hurdalarınızı yerinde teslim alır. Geniş servis ağı sayesinde size yakın yerde tartım imkanı sunarak hurdalarınızı değerinde nakit ödeme imkanı ile alarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Sektöre adım attığı günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız hurdacı hurda fiyatları konusunda her zaman uzman ekibi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede tutan hurdacibul.com geniş müşteri portföyünü genişleterek sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almayı başarmıştır. Doğaya ve insana duyduğu saygı ve sorumluluk sayesinde de hurda geri dönüşümü ile ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Günümüzde geri dönüşüm oldukça önemli bir hale gelmiştir. Bunun için özellikle maden-metal hurdalar başta olmak üzere diğer plastik hurda çeşitleri, kağıt hurda çeşitleri de geri dönüşüme kazandırılarak hem doğa korunmakta hem de ülke ekonomisi daha da değer kazanmaktadır. Geri dönüşüme gönderilen hurdalar sayesinde doğal kaynaklar değer kazanır, enerjide tasarruf sağlanır. Hurda geri dönüşümü sayesinde katı atıklar düzenli olarak toplanır ve doğada çözünürlükleri zor olan maddeler değerlendirilerek yararlı hale getirilir. Sağlıklı ve doğru şekilde geri dönüşüme gönderilen hurdalar sayesinde hurdalar doğada uzun sürede kaybolmak yerine doğru şekilde değerlendirilmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir